گیمبال RONIN-MX

  • 0تومان
  • موجودی:عدم موجودی در انبار
  • تولید کننده: dji
  • کد محصول: MX
تعداد

RONIN MX ساخته شده توسط کمپانی DJI یک گیمبال دو کاره مناسب برای سوار شدن روی صفحه هوایی ماتریس 600 و همچنین برای قرار گیری نزدیک زمین به کار می رود.

با بهینه سازی انجام شده روی RONIN M، این محصول دارای بدنه منیزیم می باشد که با داشتن وزنی کم از استحکام بالایی برخوردار است.

گیم بال برای دوربین های سینمایی ، دوربین های بدون آینه و DSLR تا وزن 5/4 کیلوگرم مناسب می باشد. این سیستم در بیرون از جعبه دو کاربر را پشتیبانی می کند و شامل یک کنترلگر رادیویی برای کاربر دوربین می باشد. همچنین یک کنترلگر شصتی برای کارایی تک نفره وجود دارد.

زمانی که گیمبال بر روی هواپیما ماتریس 600 نصب شود، می توان آن را با اپلیکیشن DJI GO کنترل کرد.

همچنین یک دسته برای کاربری دستی تعبیه شده است.

این دستگاه از موتورهای قدرتمند و IMU  استفاده می کند و به گونه ای مهندسی شده است تا هنگام سوار شدن بر روی هواپیما یا یک وسیله نقلیه به صورت افقی و ثابت باقی بماند.

هنگامی که بر روی سیستم هوایی ماتریس 600 سوار شود خود به صورت مستقیم با کنترلگر پروازDJI ارتباط برقرار می کند. هنگامی که بر روی وسایل نقلیه سوار می شود به سیسیتم GPS متصل می شود تا تصویری نرمتر و ثابت تر را ارائه دهد.

آزادی حرکت 360 درجه   

حلقه  لرزنده به RONIN MX این اجازه را می دهد که هنگام سوار شدن بر روی هواپیما یا ماشین این اجازه را می دهد که هنگام سوار شدن بر روی هواپیما یا ماشین 360 درجه چرخش داشته باشد و گزینه های خلاقانه ی بیشتری را در اختیار قرار دهد. این کار با افزایش محور کج شدن در مقایسه با RONIN M از 90 درجه تا بالای 135 درجه می باشد. کارایی محبوب سری های RONIN  مثل 3 مد کارایی و ردگیری آسان را دارا می باشد و به علاوه به فیلم سازان محدوده ای از زوایا و حرکات خلاقانه را ارائه می دهد.

کنترل بی سیم و انتقال اطلاعات به صورت بی سیم

RONIN MX با سیستم LIGHTBRIDGE2  سازگار است و امکان انتقال ویدیوی بلند مدت با کیفیتHD  از هوا به زمین تا فاصله 5 کیلومتر را دارا می باشد.

چنانچه از ابزار جداگانه ی فوکوس DJI استفاده کنید، فوکوس و دیافراگم را می توانید از راه دور با چرخش مچ دست تنظیم کنید.

کنترل از طریق اپلیکیشن

با استفاده از DJI ASSISTANT و اپلیکیشن آن برای برای IOS و اندروید شما می توانید RONIN MX و رفتار آن را شخصی سازی کنید.

با اتصال به LIGHTBRIDGE2 و اپلیکیشن DJI GO  می توان گیم بال را کنترل کرد و ویدئوی زنده با کیفیت HD از دوربین را مشاهده کرد.

تعادل بهینه سازی شده

تغییر در طراحی باعث جابه جایی باطری RONIN MX  از عقب به جلو شده است.

این کار باعث مرکزیت بخشیدن به وزن دوربین می شود و عدم تعادل را هنگام پرواز مستیم به جلو، کاهش می دهد.

این کار همچنین باعث افزایش امکان کنترل حرکات سریع و یا موقعیت های HIGH  G می شود.

بدنه ی منیزیم

با دارا بودن بدنه ی منیزیم ، وزن RONIN MX تنها 2.76 کیلوگرم است.

این سبکی به آن امکان سوار شدن بر روی ماتریس 600 حتی هنگامی که دوربین های پیشرفته ای مثل RED EPIC  به آن متصل است را دارا است و حتی وسایل نقلیه با حداقل تاثیر بر روی کنترل وسیله.

نیرو

ترکیب موتورهای قوی و ESC ها این امکان را به RONIN MX  می دهد که 50 درصد نیرومند تر ازRONIN M  عمل کند.

این نیرو به سیستم اجازه می دهد تا در برابر باد بهتر ایستادگی کند، هنگامی که بر روی هواپیما سوار است یا در هنگام حرکات سریع.

باطری دوربین اکسترنال

دوربین هایی مثل RED EPIC  نیاز به باطری اضافی دارند و محل اختصاصی برای باطری اضافی این امکان را فراهم می آورد. شامل دو منبع  12 ولت برای نیرو دادن به دوربین و تجهیزاتش می شود.

باطری های هوشمند

باطری های RONIN MX تا سه ساعت شارژ را نگه می دارند.

محافظ خالی شدن و شارژ اضافه در داخل باطری تعبیه شده است. میزان انرژی باقی مانده روی LED  نمایش داده می شود و همین طور می توانید آن را بر روی اپلیکیشن  DJI GO  مشاهده کنید.

کنترلگر بی سیم شصتی RONIN  امکان کنترل آسان RONIN MX را به شما می دهد و امکان گرفتن تصاویری را به شما می دهد که گرفتن ان ها با یک کاربر غیر ممکن می باشد.

دومین کنترل کاربر

یک کنترلگر بی سیم 2.4 GHz در RONIN MX وجود دارد که به دومین کاربر امکان کنترل از راه دور را می دهد.

سه حالت عملیاتی

حالت عملیاتی مستقیم رو به بالا

این حالت به گیم بال اجازه می دهد که کنار برود تا دوربین نزدیک تر به چشم کار کند و نیازی به بلند کردن  گیم بال نباشد. از این حالت می توان در موقعیت های گوناگون مثلا سوار شدن بر روی وسایل نقلیه استفاده کرد.

حالت عملیاتی معلق

این حالت، حالت عملیاتی استاندارد برای RONIN M می باشد.

از این حالت می توان نزدیک به زمین و یا نگاه داشتن گیم بال در جلوی خود استفاده کرد. همچنین هنگام نصب بر روی صفحه پرواز مانند هلیکوپتر RC  استفاده کرد.

حالت چمدانی

هنگامی که حرکت گیم بال باریک تری نیاز است. مثل حرکت در درگاه در یا مسیر های تنگ ، این مد چمدانی ایده آل می باشد. این مد به گیم بال اجازه می دهد که آن را نزدیک به پاها نگه دارید شبیه یک چمدان.

برای خرید تماس بگیرید : 88228580 تا 10 خط


درگاه های اتصال
اتصال بی سیم 2.4GHz remote control, Bluetooth 4.0, USB 2.0
ورودی USB connection
قابلیت کنترل
نرم افزاری iOS و Android و Windows و Mac
پردازنده مرکزی
پشتیبانی Extended DJI 32-bit DSP processor
مشخصات پایدارکننده
قابلیت چرخش 360
وزرن قابل تحمل 4.5kg

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

برچسب ها: گیمبال